- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
шкідливість паління

>Паління і здоров'я
>Дія нікотину
>Паління і здоров'я зубів
>Погляд зсередини
>Паління і вагітність
>Паління: ціна паління - життя!
>Паління вбиває жінок раніше, ніж чоловіків
>Навколишній тютюновий дим


Паління вбиває жінок раніше, ніж чоловіків

Вчені установили, що паління шкодить жінкам сильніше, ніж чоловікам. Голландське урядове агентство статистики CBS опублікувало звіт, відповідно до якого тривалість життя курців скорочується значніше, ніж у курців. Однак мова

йде лише про нещасливий, захворілий рак легень.

Проаналізувавши статистику смертей у 2003 р., агентство прийшло до висновку, що середній вік жінок, що умерли від раку легень, – 70 років, а чоловіків – 73 року. Не страждаючим цим захворюванням голландки в середньому доживають до 81 року, а голландці – до 76 років. "Жінки, що умерли від раку легень, були молодіші чим чоловіки, що померли від цієї ж хвороби. Виходить, що нікотин робить на слабку стать більш серйозний негативний вплив", - відзначає агентство. На жаль, його представники навіть не намагаються пояснити причину настільки істотного розходження.

Раніше британські вчені на чолі із сером Ричардом Доллом провели масштабне дослідження (протягом 50 років у ньому взяли участь майже 35 тис. чоловік) і довели, що паління віднімає близько 10 років життя . Правда, якщо кинути курити до 30 років, можна прожити стільки ж, скільки ніколи що не курив людину. У доповіді, опублікованій п'ять років тому англійською Радою по медичних дослідженнях, також уперше встановлювався чіткий взаємозв'язок між палінням і розвитком рака легень. Примітно, що в експерименті, проведеному британцями, чомусь брали участь тільки чоловіка.

Не можна сказати, що результати обох досліджень шокували і дивували: кожна людина, чиє дитинство довелася на часи перебудови і горбачовського "сухого закону", пам'ятає, що кожна викурена сигарета скорочує життя на 15 хвилин. А хворим голландцям якоюсь мірою можна навіть позаздрити, адже в Росії середня тривалість життя в здорових людей значно менше, ніж у жителів Нідерландів, що страждають раком. Хоча, безумовно, краще не хворіти. І по можливості не курити.
  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен