- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
шкідливість паління

>Паління і здоров'я
>Дія нікотину
>Паління і здоров'я зубів
>Погляд зсередини
>Паління і вагітність
>Паління: ціна паління - життя!
>Паління вбиває жінок раніше, ніж чоловіків
>Навколишній тютюновий дим


Паління і вагітність

Паління, на жаль, найбільше часто уживана шкідлива звичка серед вагітних на Україні. Незважаючи на пропаганду щодо шкоди паління для здоров'я, відсоток курящих жінок останнім часом сильно збільшився.

Ще більше збільшився відсоток курящих дівчат - підлітків і перевищує відсоток курящих серед юнаків.

Хоча паління шкодить і здоров'ю матері і майбутньому дитині, тільки 20% жінок відмовляється від паління під час вагітності.

Результат впливу паління на плід

Найбільш видимим результатом паління під час вагітності є розвиток гіпотрофії плоду (зменшення росту і ваги плоду). Це зв'язано з тим, що при паління відбуваються різні порушення в плаценті і плід недоодержує кисень і живильні речовини. Чим більше диму вдихається матір'ю (навіть якщо вона сама не курить, але часто знаходиться в прокуреному приміщення, тобто є пасивним курцем), тим більше виражений ступінь гіпотрофії в дитини. Тому некурящі вагітні жінки повинні уникати сильно напалених місць. І якщо хто-небудь з родини курить, переконати його не курити в житловому приміщення.

Паління під час вагітності приводить до підвищення ризику передчасних пологів, передчасної прошарки дитячого місця (плаценти).

Уроджені дефекти серця, головного мозку частіше зустрічаються в дітей, чиї матері курили під час вагітності. Паління матір'ю може збільшити ризик синдрому раптової смерті немовляти. Крім того, діти курящих матерів мають невеликі, але видимі відхилення у фізичному й інтелектуальному розвитку. Як правило, вони відстають у росту, частіше хворіють, гірше учаться. Це зв'язано з тим, що під час внутрішньоутробного розвитку в них було кисневе голодування (нікотин стимулює викид речовин, що стискають судини плаценти).

Тому думаючи про здоров'я свого майбутнього маляти, відмовтеся від паління під час вагітності, а ще краще не курите взагалі.

  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен