- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
шкідливість паління

>Паління і здоров'я
>Дія нікотину
>Паління і здоров'я зубів
>Погляд зсередини
>Паління і вагітність
>Паління: ціна паління - життя!
>Паління вбиває жінок раніше, ніж чоловіків
>Навколишній тютюновий дим


Паління: ціна паління - життя!

"Зараз усе більше хлопців починають курити з 10-12 років. Знаєте, за усіх у нашому житті приходиться платити: за утворення, за їжу, тепло. За сигарети теж, і не просто 7-10 руб. за пачку, а своїм здоров'ям, життям. Усі ці люди, яких ви

бачили у фільмі, просто заплатили за свою пристрасть. І подібних їм людей дуже багато. В усім світі від хвороб, зв'язаних зі споживанням тютюну, передчасно вмирає близько 2,5 млн. чоловік, тобто приблизно кожні 13 секунд 1 чоловік".

"Отже, чому ж люди починають курити? Цьому є кілька причин: розслабитися, зібрати думки, ліки від стресів або "за компанію", але сама основна причина - це те, що широка реклама сигарет через усіх ЗМІ (кіно, ТВ, журнали, рекламні щити і т.д.) показують нам "престижність" образа курця".

"Так про що ж нас попереджає Мінздрав? При палінні утвориться до шести тисяч шкідливих для організму компонентів, причому 80 з них стимулюють утворення ракових кліток і близько 30 відносяться до отрут натуральної дії, головним чином нікотин, чадний газ, канцерогенні смоли, радіоактивні ізотопи і т.д."

"Як ви думаєте, чи є нікотин наркотиком? Одні говорять, що ні, інші вважають, що так. Наприкінці 80-х рр. нікотин Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я (ВІЗ) був прилічений до м'яких, але наркотикам! Дія нікотину на організм є точно таким же як і в наркотиків".

"Ви дивилися фільм "Біле сонце пустелі?" Помнете Верещагіна? Павло Луспекаев - актор, що його зіграв. У нього було найтяжке захворювання - облитерирующий ендартерит, тобто поразка кінцівок. У період зйомок він уже був на протезах, тому що незадовго до цього йому ампутували ноги через гангрену, що почалася. Він випробував нелюдські борошна. Але навіть після цього він продовжував курити. Тому ніякі ліки йому не допомагало, та й не могло допомогти. У народі його захворювання влучне назвали "ноги курця". Коли він умер, йому було близько 40 років".

"Точно також можна розвінчати один за іншим усі пункти, з яких складається цей помилковий імідж "престижності" паління. У підсумку ми одержуємо не "престижний" образ курця, а образ невдахи, до того ж померлого від раку легких або інших хвороб. ЧИ УСПІХ це???"

"Якщо ви курите і хочете кинути, те ви самі зможете знайти ці методики, я лише просто можу порадити, як це можна почати робити, а також сказати, що для цього в першу чергу потрібно. Насамперед вам необхідно вирішити змінитися. Якщо ви приймете таке рішення і виявите сильну волю, то ви зумієте це зробити, у вас обов'язково усі вийде. Для того, щоб було легше дотримувати своє рішення змінитися, потрібно насамперед відмовитися від старих звичок".
  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен