- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
шкідливість паління

>Паління і здоров'я
>Дія нікотину
>Паління і здоров'я зубів
>Погляд зсередини
>Паління і вагітність
>Паління: ціна паління - життя!
>Паління вбиває жінок раніше, ніж чоловіків
>Навколишній тютюновий дим


Паління і здоров'я зубів

Багато курців мають незадовільне стоматологічне здоров'я, оскільки паління має багато негативних наслідків, таких як неприємний запах з рота, поява темного нальоту на зубах, погіршення смаку і нюху. Паління сигарет приводить до зневоднювання тканин неба і щік, викликає рецесію

(зниження рівня) ясен, і утворення на зубах липкої плівки, що сприяє фіксації зубного налета і швидкому розвиткові карієсу.

Крім того, курці найбільш піддані розвиткові онкологічних захворювань. Дослідження показали, що рак губи і порожнини рота в курців розвивається в чотири рази частіше, ніж у некурящих людей.

У кожній стоматологічній клініці може бути проведене дослідження на предмет наявності онкологічних захворювань. Стоматолог може оцінити стан Ваших зубів і ясно дати необхідні рекомендації. Крім того, стоматолог може порекомендувати, як можна позбутися від паління або направити в спеціалізовану клініку. Пасивне паління руйнує дитячі зуби

Паління батьків підвищує захворюваність карієсом серед дітей. До такого висновку прийшли вчені університету Рочестера, що проаналізували стан порожнини рота майже чотирьох тисяч дітей, повідомляє ВВС.

Доктор Ендрю Елайн (Andrew Aligne) звернув увагу на те, що карієс частіше зустрічається в дітей з бідних родин. При аналізі багатьох факторів, таких як вік, стать, місце проживання, частота відвідування стоматолога, харчування і рівень свинцю в крові, установлено, що саме паління батьків підвищує частоту руйнування зубів у дітей.

Вдихання тютюнового диму супроводжується усмоктуванням нікотину, що в організмі перетворюється в конятин. В обстежених дітей визначали рівень конятина в крові і зіставляли цей показник з поширеністю карієсу.

Серед усіх дітей 47 відсотків мали порожнини в молочних зубах і 26 відсотків - у постійних зубах. Пасивне паління сильніше впливало на молочні зуби. Учені пояснюють це тим, що маленькі діти більше часу проводять з курящими батьками.

Представник Британської асоціації стоматологів заявив, що для підтвердження отриманих даних потрібні додаткові дослідження. Відомо, що паління може викликати різні зміни в порожнині рота: від потемніння зубів до хвороб ясен і рака.
  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен