- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые
!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
як кинути палити
>Для тих, хто хоче кинути курити
>Чи можливо кинути курити?
>Ліки від паління
>Курець платить двічі
>Правила психологічної самопідготовки
>Прийоми подолання гострого бажання закурити
>Тактика поводження у випадку зриву

Правила психологічної самопідготовки

Рішуче настроїти себе на відмовлення від паління. Уникати думок про те, що це важко здійснити, навпроти, уселити собі, що ви не раб звички, досить володієте собою і легко здолаєте звичку паління.

  1. Складіть для себе список доводів на користь вашого відмовлення від паління (користь і переваги припинення паління). Періодично перечитуйте його, по можливості, доповнюйте. Коли запам'ятаєте, періодично протягом дня повторюйте його думкою або вголос, якщо знаходитеся один.
  2. Оголосіть про своє рішення кинути курити членам родини і найближчих родичів і друзям. Запропонуєте їм (якщо вони курять) приєднатися до вашого рішення. Можете укласти парі з ким-небудь з них, що ви виконаєте своє рішення.
  3. Вдома і на робочому місці заберіть з око всі предмети, зв'язані з палінням (попільниці, пачки сигарет, мундштуки, трубки, сірники, запальнички).
  4. Організуйте визначену фізичну підготовку свого організму: почніть регулярні заняття фізкультурою (гімнастичні вправи, біг, тривалі прогулянки, інші види занять).
  5. Постарайтеся максимально зайняти свій вільний час різними розвагами (кіно, театр, музеї, книги, інші види відпочинку). Але при цьому уникайте утоми.
  6. Відкладайте (у скарбничку) гроші, що ви щодня витрачали б на сигарети. Намітьте перелік речей, що ви б хотіли купити для себе або близьких і купуйте них у міру нагромадження грошей, зекономлених на сигаретах.
  7. Здайте в чищення ваш верхній одяг, щоб звільнити неї від тютюнового запаху.
  8. Купите квіти, поставте їх вдома або на роботі. Можливо ви одержите особливе задоволення від їхньої краси і запаху.
  9. Чистите зуби не менш двох разів у день і зверніть увагу, як через кілька днів після відмовлення від паління ваші зуби очистяться від жовтизни.
  10. По можливості уникайте спілкування з курцями, особливо в ситуаціях, коли вони курять або можуть закурити (хоча б протягом першого місяця відмовлення від паління).
  11. Намагайтеся, щоб ваші руки були зайняті кистьовим еспандером, брелоком, олівцем, іншими предметами.
  12. Періодично кладіть у рот що-небудь замість сигарети: морква, насіннячка, яблуко, карамель (м'ятну), жувальну гумку, зубочистку. Можна тримати в роті соломину, вдихаючи повітря через неї (імітуючи процес паління). Можна використовувати зубний еліксир (розлучити 4 - 5 краплі в 1/3 склянки води, прополоскати рот).
  13. Внесіть у свій розпорядок такі зміни, що дозволять уникнути або замінити ситуації і моменти, зв'язані раніше з палінням (після їжі, під час читання і т.д.).
  14. Позбудьтеся від сигарет будинку і на роботі, не носите них із собою.
Збільште приблизно вдвічі кількість споживаної рідини (мінеральна вода, сік, неміцний чай), якщо немає протипоказань. Це буде сприяти більш швидкому виведенню токсичних речовин з організму.

 

  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен