- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
як кинути палити
>Для тих, хто хоче кинути курити
>Чи можливо кинути курити?
>Ліки від паління
>Курець платить двічі
>Правила психологічної самопідготовки
>Прийоми подолання гострого бажання закурити
>Тактика поводження у випадку зриву

Ліки від паління

Нікотиновий пластир(наприклад, никотинелл ТТС)

Приклеюй пластир до відносно безволосого місця — де-небудь між шиєю і талією, але спочатку уважно прочитай інструкцію (його можна застосовувати не усім).

З пластиру через шкіру в організм повільно надходить фіксована доза нікотину. Курс розрахований на 12 тижнів. Дослідження показують, що 46% користувачів нікотинових пластирів, що протягом другого тижня не закурили, трималися і протягом півроку.

Щоб не було роздратування шкіри від пластиру, місце наклейки потрібно щодня змінювати. Не забудь головного: використовувати пластир і курити одночасно — не можна! Можна отруїтися нікотином.

Нікотинова жувальна гумка (наприклад, никоретте)

Після легкого розжовування гумка виділяє нікотин, що всмоктується через слизувату оболонку. Ті, хто курив багато (II-III стадія), повинні користуватися подушечками, що містять 4 мг нікотини, всі інші — 2 мг. Довго жувати никоретте не треба — жуєш 30 хвилин, до появи в роті гіркоти. Курс відвикання з жуйкою — до шести місяців. Дослідження показали, що з нікотиновою жувальною гумкою імовірність відмовлення від паління зростає на 40-60%. Під час жування, а також за 15 хвилин до нього, не можна нічого є. Нікотинова жувальна гумка протипоказана при виразковій хворобі шлунка. Як і пластири, вона може викликати нудоту і порушення сну. Курити під час жування теж категорично забороняється.

Нікотиновий аерозоль

При бажанні, що з'явилося, закурити — упорскуєш дозу нікотину в носову порожнину. Усмоктування препарату відбувається через слизуваті оболонки в порожнині носа. Застосовують аерозоль у міру необхідності протягом приблизно шести місяців. Дослідники говорять, що використання аерозолю більш ніж у два рази збільшує число що кинули курити. При застосуванні нікотинового спрея можливе роздратування слизуватої носа. Його не можна використовувати разом з нікотиновим пластиром або жувальною гумкою.

Нікотиновий інгалятор

Ти ходиш з мундштуком, що навіть може виглядати як сигарета. Секрет у тім, що через вставлену в нього нікотинову гільзу ти втягуєш повітря, а з ним і дозу нікотину. Як і аерозоль, інгалятор не можна використовувати одночасно з нікотиновими пластирами або жувальною гумкою. Фахівці вважають, що інгалятори по ефективності не уступають аерозолям.

Препарат може викликати роздратування слизуватої оболонки рота і горла, а також кашель.

П'ять методів, якими краще не користуватися

· Перехід на слабкі сигарети. Приведе лише до того, що ти почнеш викурювати в два рази більше.

· Гільзи з абсорбентами. Здорово звичайно, що сигаретний дим, проходячи через спеціальний фільтр, звільняється від усякої нечисті. При цьому ти, звичайно, поглинаєш менше смол і нікотину. Але більшість курців, підсвідомо компенсуючи це, затягуються глибше і викурюють сигарету практично до самого фільтра.

· Проколи сигарети. Вважається, що проколювання голкою отворів поруч із сигаретним фільтром допомагає зменшити дозу нікотину. Але фахівці знайшли, що курці рефлекторно затискають дірочки пальцями, частіше глибше втягуються і довше затримують дим у легенях.

· Гіпнотичне вселяння. Психологи затверджують, що за допомогою гіпнозу можна цілком ефективно впливати на поводження і звички, однак переконливих свідчень успішного застосування методів гіпнотичного впливу на курців поки немає. Хочеш спробувати гіпноз? Спробуй — шкоди не буде, але навряд чи на це варто витрачати гроші.

· Голковколювання. Теж дуже модний спосіб. Але поки немає жодного достовірного приклада тому, що голковколювання надає реальну допомогу в боротьбі з палінням.

  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен