- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
Про паління
>Що таке паління тютюну?
>Історія тютюну
>Сигарети
>Сигари
>Трубки
>Кальяни

Кальяни

Що таке кальян? Це водяна трубка або, вірніше сказати, трубка з водяним фільтром і довгим гнучким чубуком. За твердженням його прихильників, дає особливе, своєрідне задоволення. Зважаючи на все, повинний прийтися до смаку аматорам травички.

Тим більше, що в тютюн для кальяну ( що відрізняється від всякого іншого) часто додається бетель. Дехто, напевно, знає бетель під ім'ям натс . Власне, натс, це бетель розтертий з вапном і деякими іншими добавками, що залежать від регіону і смаку споживача. Зрозуміло, що після цього кальян можна курити годинник і навіть цілодобово з перервою"на перекусити" парою персиків. Тютюн же для кальяну більш сирий і пухкий, чим трубковий. Уживаються по більшій частині табаки чорні, міцні. Як соус, в основному, використовується або фруктова стружка, або"перепалені" гострі вологі табаки . Використовують і різноманітні ароматизатори для води, від фруктових і квіткових олій, до спиртних напоїв (не в мусульманських країнах). За рахунок довгого повітряного каналу і води дим прохолоджується практично цілком. По цій же причині і через виняткову адсорбцію з диму смол використовуються дуже міцні табаки .

Існує якийсь етикет зв'язаний з кальяном , що дотримується, зрозуміло, більше на Сході, ніж на Заході. Ніколи не ставте кальян на що-небудь високе, він завжди повинний бути на статі. Ніколи не курите в кальяні нічого, крім спеціального тютюну.

Конструкція кальяну

Конструктивно дулі складається з двох частин (1), (2), з'єднуються герметично між собою (іноді з застосуванням різьблення):,

Шланга (3)

с мундштуком (4)

Керамічної чашки для тютюну (5).

Деякі моделі дулі також можуть комплектуватися захисним блюдцем (6),

Захисним ковпаком (7)

Випускним кульковим клапаном для видалення надлишків диму (8).

У комплект постачання також звичайно входять щипчики для вугілля (9).

Деякі моделі дулі призначені для групового паління і мають два, три або більше шланги з мундштуками. Часто зустрічаються шланги зі змінними мундштуками.

Основною вимогою до дулі є герметичність. Важливіше всього герметичність з'єднання верхньої і нижньої частин дулі, і дулі зі шлангом (а також з мундштуком, якщо він змінний). При покупці дулі з металевою нижньою частиною бажано перевірити її герметичність, наливши в неї води.
  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен