- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
Про паління
>Що таке паління тютюну?
>Історія тютюну
>Сигарети
>Сигари
>Трубки
>Кальяни

Сигари

Історія сигар нерозривно зв'язана зі світовою історією. Майя c півострова Юкатан вважали зоряний дощ падінням часточок попелу сигар, що викурюються богами, громом-відзвуком від удару двох каменів, за допомогою яких ті розпалювали вогонь, а іскри, що відлітають при цьому,

хмари ж були ні чим іншим як димом від паління сигар. 11 квітня 1717 король Пилип V установив Королівську Монополію на тютюн, вирощуваний на Кубі, рішення, що ввійшло в історію за назвою Estanco del Tabaco ("Естанко дель табако" ) , по його причині загинули шляхетні тютюнники, "вегерос" , що повстали проти настільки тяжкого закону.

Виробництво тютюну і тютюнових виробів на Острові протягом всього останнього сторіччя переживало зльоти і падіння, що відбивають етапи розвитку світової економіки і політики, початок виробництва сигарет і поява сигар машинної скрутки поряд з іншими факторами. Але навіть на Кубі тільки окремі, обрані елітні плантації-Vegas Finas de Primera ("вегас финас де приклада") - вважаються придатними для вирощування тютюну, з якого роблять гаванські сигари. Гаванська сигара робиться цілком з "чорного" кубинського тютюну-Tabaco Negro Cubano ("табако негро кубано") , прямого нащадка рослин, відкритих Колумбом на Кубі більш п'ятисот років тому.

От принцип, що визначає кожний з етапів виробництва кожного виду тютюнового листа, що служить для виготовлення гаванської сигари.

Як тільки лист висушений, робота тютюнника закінчується, і справа переходить у руки Підприємства по заготівлі й обробці тютюну (Empresa de Acopio y Beneficio del Tabaco-"Емпреса де акопйо і бенефисьйо дель табако" ) , що закуповує тютюн у селянина.
  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен