- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
як кинути палити
>Для тих, хто хоче кинути курити
>Чи можливо кинути курити?
>Ліки від паління
>Курець платить двічі
>Правила психологічної самопідготовки
>Прийоми подолання гострого бажання закурити
>Тактика поводження у випадку зриву

Курець платить двічі

Не думайте, що це – чергова пропаганда про шкоду паління. Курити або не курити – вибір кожний робить самостійно. Але помнете, що в цьому виборі ви НЕВІЛЬНІ! Ви знаходитеся під впливом реклами найвищого класу, тому що торгівля тютюном – супервигідна справа.

Людство курить усю свою “свідоме життя”. І ми знаємо про наслідки паління ВСІ! Проте, асортимент тютюнових виробів неухильно росте, збут сигаретної продукції йде на професійному рівні суперкласу, реклама сигарет перетворює звичайне паління чи ледве не в спортивне змагання, що захоплює, по виграші призів і суперпризів. При цьому усьому помнете: кожний з нас підкоряється загальним законам існування виду.

І якщо для всього нашого виду вірно те, що паління скорочує тривалість життя, то для кожного з нас це означає, що якщо ти куриш, те обов'язково вмреш передчасно!

А тому – кидай курити! Не перетворюй у сигаретний попіл відпущену тобі життя!

Чим шкідливе паління?

Нікотин – інсектицид, один з найсильніших з відомих отрут. Тютюновий дим містить більш 4 тисяч хімічних сполук, 10% з яких (більш 40) – канцерогени. У ньому кілька сотень отрут, включаючи ціаніди, синильну кислоту і миш'як. Тютюновий дим радіоактивний, він містить ізотопи полонію, вісмуту, свинцю. За рік “набігає” доза до 500 рентгенів! Є дані, що сигаретний дим, змінюючи реактивність інунної системи, збільшує ризик лейкозу.

“Кури, дурень, - одержиш рак” - до цьому “дитсадовському” вираженню, здавалося б, звикли. Але в цифрах статистики усі виглядає по-іншому:

•  98% смертей від раку гортані - у курців;

•  96% смертей від раку легень – у курців;

•  75% від хронічного бронхіту й емфіземи легень – у курців!

•  25% смертей від ішемічної хвороби серця - курці!

Бич молодих, але курящих – хворі судини (артерії) ніг. Облитерирующий ендартерит, або “перемежована кульгавість” порушує можливості кровопостачання м'язів нижніх кінцівок і приводить до спазмів артерій при ходьбі, різким болям, змінам у тканинах. Величезне число людей перенесли ампутації ніг і стали інвалідами через паління.

А знаєте, з чого починають лікування імпотенції? З пропозиції (вимоги!) кинути курити, тому що нікотин згубно впливає на полові залози!

А запах з рота? А передчасне старіння? Або ви розраховуєте, що вас це, як представника конкретного людського виду, не торкнеться?

Якщо ви маєте хронічні захворювання – помнете: видужання без відмовлення від паління неможливо при виразковій хворобі, інфаркті міокарда, тромбофлебіті. Крім того, імовірність летального результату в курящих значно зростає!

Жінки, вдумайтеся! Паління матері, що годує, підвищує ризик смерті її дитини в перші роки життя. Паління під час вагітності приводить до затримки внутрішньоутробного розвитку плоду, до народження дитини з низькою вагою.

Куряща вагітна піддає себе підвищеному ризикові можливого викидня або народження мертвої дитини.

Не обманюйте себе! Якщо ви курите в присутності некурящих (своїх дітей, наприклад), ви скорочуєте їм життя. Ви змушуєте вдихати присутній тютюновий дим, що може бути причиною тих же захворювань, що й у курців, у такий же і навіть у більш жорстокій формі. Не прирікайте на хворобі ні в чому не винних людей!

Якщо ви все це знали, зараз повторили і не взяли до уваги – вам уже нічим не допомогти. У кращому випадку, ви віднімете в себе ж 10-15-20 років життя, і вам неймовірно повезе, якщо ви умрете від серцевого приступу раптово, а не в жахливих борошнах від раку легені.

Більшість курців люблять приводити приклади типу: "От мій дідусь димів як паровоз і дожив до 80 років, а дядько Петя не пив, не курив, а до 50 не дотяг". Це найдурніший вид самонавіяння! Так, у житті усі буває. Але, по-перше, якби ваш дідуся не курив, те прожив би і всі 100 . По-друге, будь-яка подія в цьому житті має деяку імовірність, і ця імовірність залежить від купи факторів. Отож палінням ви збільшуєте імовірність своєї ранньої смерті в десятки разів! Імовірність того, що завтра ви потрапите під машину, є, але вона надзвичайно мала, а от імовірність захворювання раком легень росте з кожною викуреною сигаретою (цигаркою, трубкою)!

До цього місця дочитали ті, що дарують надію. Може бути, серед них з'являться мої однодумці. Далі ви знайдете інформацію, що допоможе вам кинути курити, або з її допомогою ви переконаєте своїх близьких кинути курити. Хоча б одна людина, що розсталася із сигаретою - це вже нескінченно багато!
  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен