- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
МОЗ попереджує
>Мінздрав попереджав
>Необережна боротьба з палінням може нести загрозу для життя
>Кинути курити і знову почати - гірше, ніж узагалі не кидати
>Пасивне паління "з'їдає" вітамін С в організмі дітей
>Діагноз для курця

Необережна боротьба з палінням може нести загрозу для життя

Комітет з контролю якості медичних препаратів Великобританії розіслав екстрене попередження лікарям і пацієнтам із приводу препарату, що сприяє процесові відвикання від нікотинової залежності.

Мова йде про препарат Zyban, а проблема, зв'язана з його застосуванням, стала актуальною після того, як контрольні результати, одержувані й аналізовані протягом року після надходження ліків у продаж, показали, що при взаємодії з іншими медичними препаратами Zyban може представляти смертельний ризик для життя людини.

Одержувані й аналізовані з червня 2000 року повідомлення свідчать про те, що раптова смерть наступила в стюардеси однієї з авіаліній, що приймала препарат протягом двох тижнів. Малися й інші факти випадків зі смертельним результатом.

Крім того, у численних звітах різних лікувальних установ, а також лікарів і пацієнтів нараховується більш 5300 випадків різних негативних реакцій і побічних явищ, що виникають у процесі застосування препарату Zyban. Причому 40 із зазначених вище реакцій і побічних явищ несуть у собі потенційний ризик смертельного результату.

Розроблений як анти-депрессант, Zyban показав порівняно непогані результати у випадках, коли пацієнти намагалися позбутися від нікотинової залежності . Однак, що відбувається, коли цей препарат починає взаємодіяти з іншими ліками, вивчено належним образом, як виявилося, не було.

Так, у вже приведеному нами раніше прикладі, 21-літня Керрі Уестон, стюардеса авіакомпанії "Бритиш Ейруейз", вмерла в номері готелю в Найробі в результаті епілептичного приступу після того, як прийняла одночасно препарат Zyban, ліки від малярії "Хлорохин" і снотворне.
  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен