- Почему китайцы не курят?
- Потому что они и так маленькие и желтые!
ще анекдоти...
Начальник отдела входит в кабинет и орёт на сотрудников:
- Я же сказал: во время работы курить запрещается!
На что получает ответ:
- А кто работает?
ще анекдоти...
Кто сказал что курение не влияет на голос женщины? Попробуйте, сидя на диване, стряхнуть пепел на ковёр!
ще анекдоти...
Её поцелуй напоминал глоток теплой водки, которой прополоскали пепельницу...
ще афоризми...
Процес паління
>Фізико-хімічний механізм паління
>Про сигарети
>Україна займає перше місце у світі по кількості курящих чоловіків
>Причини паління
>Що краще – менше палити або курити сигарети зі зниженим вмістом смол?

Про сигарети

Що таке сигарета? У світі є багато видів сигарет. Курці в різних країнах надають перевагу сигаретам різної міцності і з різноманітними смаковими й ароматичними характеристиками .

Тютюн
При виробництві сигарет , як правило , використовуються різні сорти тютюнів , вирощених у різних країнах світу і змішаних певним чином для того , щоб задовольнити різноманітні потреби курців . Від типу мішки залежить аромат, смак і міцність сигарет. У сигаретному виробництві використовуються три основних типи тютюнів : Вірджинія або тютюн теплового сушіння , Бурлій і Ориентальский . Переваги споживачів сигарет у різних країнах світу різні. Наприклад , у Великобританії більшість курців надають перевагу сигарети так називаної англійської мішки, що складається переважно з тютюнів Вірджинія, у той час як у США багато споживачів вибирають американську мішкові, до складу якої входять усі три вищезгадані типи тютюнів.

Сигаретний папір
При виробництві сигарет використовується спеціальний повітропроникний папір, що впливає на стабільність формування попелу і рівень курильних складових, що попадають у легені курця. Папір більш високої пористості, тобто повітропроникності, використовується при розробці сигарет з низьким змістом смол.

Фільтр
Фільтр призначений для скорочення кількості диму і визначених його компонентів, що попадають в організм курця. Більшість фільтрів виробляється з органічного волокна — целюлози. Целюлоза не має власний смак і досить міцна, щоб зберігати форму. Поряд з іншими елементами конструкції сигарети, такими як вентиляція, використання фільтрів з різною ефективністю фільтрації дозволяє досягти різного рівня змісту смол і нікотину, і в остаточному підсумку — різної міцності смаку й інтенсивності аромату тютюнового диму.

Вентилювання
Сигарета вентилюється для того , щоб знизити рівень курильних складових , у першу чергу , смол , нікотину . Усі сигарети вентилюються за рахунок натуральної повітропроникності сигаретного папера ; крім того, багато сигарет вентилюються через перфорацію ободка фільтра. У процесі затягування повітря, що проникає через перфорацію, змішується з димом, що надходить із зони тління сигарети. Вентилювання фільтра є основною й обов'язковою характеристикою сигарет з низьким змістом смол. 

Дим
Тютюновий дим є , мабуть, однієї із самих складних і найбільше активно досліджуваних сумішей у світі . Як багато інші натуральні субстанцій, тютюн включає тисячі компонентів (у даний момент виявлене близько 2500). У процесі згоряння тютюну в залежності від температури і концентрації кисню утвориться близько 4000 курильних субстанцій . Концентрація більшості з них надзвичайно мала.

Основний струмінь диму — це дим, що попадає в дихальну систему курця, коли він затягується, а побічний струмінь диму — дим, що виділяється з тліючого кінця сигарети.

Складний склад сигаретного диму є однієї з труднощів, з якими  зіштовхуються дослідники при спробі установити, які саме компоненти і субстанції тютюнового диму впливають на здоров'я курця, провокуючи ті або інші захворювання, що асоціюються з палінням.
  Copyright ® 2005 Derebon&Co. All rights reserved.
Ідея та розробка Денис Каспришен